O mně a mé hodnoty

Vezmu Vaše účetnictví pod svá křídla. Mám ráda nové výzvy a hledání nejlepšího řešení. Ať už jste fyzická nebo právnická osoba, pomohu Vám srovnat Vaše účetnictví. Nesmírně důležitá je pro mě oboustranná důvěra, a proto se snažím klientům nabídnout vstřícný a osobní přístup. Za dobu již 20 leté praxe jsem měla možnost úspěšně spolupracovat i s klienty, kterým „teklo do bot“ a pomoci jim ze složité situace. Velmi si vážím toho, když se dlouhodobý pracovní vztah přehoupne do přátelské úrovně.

Jak to začalo

Vzpomínám si na to jako dneska. Dívám se na dědu, který sedí u stolu, upřeně hledí do papírů a přemýšlí. Na stole má obrovské množství papírů, dokladů, paragonů, nejrůznějších karet, kalkulačku a psací stroj. Přišlo mi to jako neuvěřitelný chaos a nerozuměla jsem tomu, že z té změti čísel může něco vyčíst. Občas se trápil, zlobil a nadával, že mu chybí halíře. Fascinovalo mě to. Možná že už tehdy začal vznikat můj vztah k této profesi.

Vzdělání

Vystudovala jsem obchodní akademii, kde jsme se několik let učili „školní účetnictví“, které absolutně nenaplňovalo moji představu o tom, jak by účtování mělo probíhat. Ve 3. ročníku jsem měla možnost přebrat dědovu agendu a právě tehdy jsem si uvědomila, že skutečná praxe je naprosto něco jiného než „hra na účetní“ ve škole. To bylo konečně ono. To bylo to, co mě pohltilo a bavilo. Postupem času jsem se praxí více a více dostávala do světa účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky. Na vysoké škole – obor Zdaňování jsem pronikla do oblasti daní a tím se stala práce mým koníčkem. Neustále se v oboru vzdělávám a několikrát ročně absolvuji nejrůznější školení.